آموزش تخصصی نرم افزارهای ادوبی

مرکز تخصصی آموزش نرم افزار های ادوبی

آموزش خصوصی

آموزشگاه سه کاج با هدف ایجاد بازدهی صد در صدی آموزش بنا شده. برای رسیدن به این هدف روش های متفاوتی برای آموزش درنظر گرفته شده که شامل آموزش در کلاس های عمومی، دوره های آنلایین و دروه های خصوصی می باشد.

بسیاز از هنرجویان مشکل کمبود زمان و یا عدم هماهنگی با زمان برگزاری کلاس های عمومی را دارند. برخی از هنرجویان هم تمرکز کافی در دوره های عمومی را ندارند و ترجیح می دهند به صورت خصوصی و با تمرکز بالاتر در کلاس حضور داشته باشند.

با توجه به اهداف آموزشی سه کاج و امکانات در دسترس، این امکان در آموزشگاه فراهم شده. هنرجویان می توانند هم در آموزشگاه به صورت اختصاصی و انفرادی با مدرس دوره آموزشی داشته باشند و یا اینکه مدرس در محل کار یا منزل هنرجو حضور یابد و به آموزش بپردازد.

درصورت حضور هنرجو در محل آموزشگاه نیاز به رایانه همراه نمی باشد و تمامی تجهیزات مورد نیاز در آموزشگاه فراهم می باشد.

مدرس برای حضور در جلساتی که در محل هنرجو برگزار می شود به همراه خود رایانه همراه دارد و نیازی به رایانه نیست، البته بهتر است برای انجام همزمان تمرین ها، هنرجو رایانه شخصی داشته باشد.

شهریه دوره های خصوصی برای دوره های مختلف متفاوت است. شما در ابتدا باید با  آموزشگاه تماس گرفته و یا درخواست خود را درسایت آموزشگاه ثبت نمایید. پس از آن مدرس دوره مورد نظر با شما تماس خواهد گرفت و با توجه به نیاز هنرجو و راهنمایی مدرس، ساعات و مباحث مورد نیاز معین خواهد شد. پس از آن میزان شهریه به هنرجو ابلاغ خواهد شد.

در صورت تمایل امکان تغییر در میزان ساعات آموزش خواهد بود و هنر جو می تواند به ساعات دوره خود بی افزاید.

همچنین مشاوره رایگان تلفنی و یا حضوری برای کلیه هنرجویان فراهم است و هنرجو می تواند در صورتی که اطلاعاتی در مورد نرم افزار های مورد نیاز خود ندارد با مدرسین مربوطه مشورت کند و پس از آن تصمیم بگیرد.

در حال ارائه فرم...

سرور با خطایی مواجه شد.

فرم دریافت شد.