آموزش تخصصی نرم افزارهای ادوبی

مرکز تخصصی آموزش نرم افزار های ادوبی

قوانین آموزشگاه

هنرجوی محترم آموزشگاه سه‌کاج؛

 

لطفا قوانین زیر را با دقت مطالعه فرمایید و سپس اقدام به ثبت نام در دوره‌ها نمایید. این قوانین برای همه دوره های خصوصی و عمومی یکسان است و پس از پذیرش قوانین، آموزشگاه سه‌کاج هیچ گونه مسئولیتی در قبال مشکلات پیش‌آمده احتمالی نخواهد داشت. اما تمامی تلاش ما بر‌این است که تجربه خوبی از آموزش برای شما عزیزان فراهم کنیم.

 

وظایف آموزشگاه:

 

۱- آموزشگاه سه‌کاج کیفیت محتوای آموزشی خود را گارانتی می‌نماید. درصورتی‌که هنرجو با رعایت استاندار و قوانین سه‌کاج، موفق به یادگیری مطالب آموزش دوره نشود، بدون هیچ قید و شرطی تمامی مبلغ پرداخت شده به هنرجو عودت داده خواهد‌شد. همچنین هنرجویان از حمایت کامل مدرسین برخوردار خواهند بود و این امکان وجود دارد که طریق راه‌های ارتباطی مشکلات خود را با مدرس دوره در میان بگذارد. حتی پس از اتمام دوره!

 

۲- مدرسین موظف به رعایت دقیق زمان حضور در کلاس هستند. در صورت داشتن تاخیر توسط مدرس، آموزشگاه موظف است به همان میزان به زمان کلاس اضافه نماید. در صورت غیبت مدرس، کلاس جبرانی با اعلام قبلی به هنرجویان برقرار می گردد.

 

۳- درصورتی که به دلیل  مشکلات پیش آمده برای مدرس یا آموزشگاه امکان برگزاری کلاس (خصوصی و عمومی) مقدور نباشد، اطلاع‌رسانی از طریق کانال تلگرام آموزشگاه و همچنین پیام کوتاه انجام خواهد شد و زمان برگزاری کلاس جبرانی نیز از همین دو روش اعلام می گردد.

 

 

۴- در کلاس‌های عمومی ۱۵ دقیقه و در کلاس های خصوصی ۱۰ دقیقه زمان استراحت در نظر گرفته می شود.

 

۵- درصورتی که هنرجو در جلساتی غیبت داشته باشد؛ جهت جبران عقب‌ماندگی از درس، فیلم آن جلسه به هنرجو ارائه خواهد شد. تعداد جلسات غیبت به نظر مدرس دوره بستگی خواهد داشت.

 

وظایف هنرجویان:

 

۱- شهریه پرداخت شده توسط هنرجو قابل انتقال به شخص یا اشخاص دیگر نمی‌باشد. همچنین مبلغ پرداخت شده صرفا قابل استفاده برای همان دوره بوده و قابل انتقال به دوره دیگری نیست.

 

۲- در صورتی که هنرجو تا ۱۵ روز قبل از شروع دوره، اعلام انصراف نماید، کلیه وجه پرداختی  به هنرجو عودت داده می شود. بدیهی است اعلام انصراف در فاصله کمتر از ۱۵ روز به شروع کلاس ها پذیرفته نمی‌شود و هنرجو متعهد به پرداخت کل مبلغ دوره می‌باشد.

 

۳- در کلاس های خصوصی، در صورتی که هنرجو نتواند در زمان مقرر در کلاس حضور یابد، امکان برگزاری کلاس جبرانی و یا عودت شهریه وجود نخواهد داشت.

 

۳- هنرجو موظف است به بهترین نحو ممکن تمرینات خود را انجام دهد. آموزشگاه سه‌کاج در مورد هنرجویانی که در انجام تمرینات خود کوتاهی می‌کنند هیچگونه مسئولیتی ندارد. حداقل زمان تمرین در منزل، سه برابر زمان حضور در کلاس می باشد.

 

۴- هنرجو موظف است در تمامی جلسات آموزشی دوره، به صورت مرتب و در زمان مقرر حضور یابد. آموزشگاه مسئولیتی در قبال عقب‌ماندگی هنرجو از مطالب آموزشی نخواهد داشت.

 

۵- تاریخ شروع کلاس‌ها قطعی نبوده و ممکن است تا ۷ روز تغییر را داشته باشد. این تغییرات قبل از تاریخ مقرر به هنرجو اعلام خواهد شد. همچنین حداقل تعداد هنرجو برای تشکیل کلاس ۷ نفر می‌باشد و شروع کلاس منوط به رسیدن به این حدنصاب است.

 

۶- آموزشگاه می‌تواند در شرایط خاص (مانند: وجود مشکل برای مدرس، مشکلات فنی و ...) کلاس را لغو نماید، بدیهی است این موضوع از قبل به اطلاع هنرجویان خواهد رسید و متعاقبا کلاس  جبرانی در نظر گرفته خواهد شد تا حقی از هنرجویان ضایع نشود.

 

 

 

* پرداخت شهریه از طرف هنرجو به منزله تایید تمامی موارد بالا می باشد.

شروع ثبت نام