آموزش تخصصی نرم افزارهای ادوبی

Photoshop CC 2020

ادوبی فتوشاپ

این نرم افزار مناسب گروه بزرگی از هنرجویان در حوزه های مختلف می باشد.طراحی گرافیک، تصویر سازی، دیجیتال پینتینگ، عکاسی و ادیت عکس، موشن گرافیک و ... از جمله حوزه های وابسته به این نرم افزار است. پس از پایان این دوره هنرجو می تواند با اعتماد به نفس کامل وارد بازار کار درحوزه تخصصی خود شود.

دوره های حضوری

شهریه

 ظرفیت خالی

ساعت

روز

تاریخ شروع

مدت:

نام دوره:

مدرس:

۸۸۰.۰۰۰ تومان

۸ نفر

۱۷:۰۰ تا ۲۰:۰۰

یک‌شنبه و چهارشنبه

۹۸/۰۸/۱۵

۳۹ ساعت

(۱۳ جلسه)

فتوشاپ 2019 - صفر تا صد

مهدی مرتضی پور

دوره های آنلاین

شهریه

 ظرفیت خالی

ساعت

روز

تاریخ شروع

مدت:

نرم افزار:

مدرس:

۶۷۰.۰۰۰ تومان

۶ نفر

۱۷:۰۰ تا ۲۰:۰۰

یکشنبه و چهارشنبه

پس از تکمیل ظرفیت

۳۹ ساعت

(۱۳ جلسه)

فتوشاپ صفر تاصد آنلاین

مهدی مرتضی پور

توضیحات بیشتر در مورد دوره های آنلاین

دوره فتوشاپ آموزشگاه سه کاج

این دوره جامع بوده و صفر تا صد فتوشاپ به صورت کاربردی تدریس خواهد شد. هنرجوها با تمامی ابزارها پنل ها و منوهای این برنامه آشنا خواهند شد و هنر استفاده ترکیبی و خلاقانه از این ابزارها را فرا خواهند گرفت.

این دوره حتی برای کسانی که تجربه کار چند ساله با فتوشاپ را داشته اند حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

روند آموزش در این دوره: آشنایی معرفی نرم افزار و قابلیت های آن در حوزه های مختلف، تشریح مفاهیم و اصول گرافیک دیجیتال و چاپ، تشریح رابط کاربری فتوشاپ که شامل پنل ها، ابزار ها، منو ها، آپشن ها و همچنینورک اسپیس های فتوشاپ، آشنایی با مبانی نقاشی دیجیتال و نحوه اجرای آن در فتوشاپ، آشنایی با اصول و روش های ریتاچ (رتوش) و ویرایش عکس و تصاویر، تشریح و یادگیری کامپوزیتینگ (ترکیب تصاویر) همراه با پروژه های عملی، آشنایی با بخش وکتور و نحوه کارکرد آن در فتوشاپ، آشنایی با نرم افزار های دیگر کمپانی ادوبی و ارتباط آن ها با فتوشاپ، آشنایی با انواع روش های گرفتن خروجی و فرمت های رایج، آشنایی با موشن گرافیک و ویرایش فیلم در فتوشاپ، آشنایی با قابلیت سه بعدی در فتوشاپ، اجرای پروژه فتو منیپولیشن با رویکرد سورئال و بسیاری موارد دیگر.

 

درباره ادوبی فتوشاپ

تنها کافیست به چیزی که می خواهید طراحی کنید، فکر کنید. همین کافیست. برنامه فتوشاپ تمام و کمال در خدمت شماست تا آنچه را که تصور می کنید را بدون هیچ محدودیتی خلیق کنید. طراحی رابط کاربری (UI) صفحات وب، اپلیکیشن و بازی،  نقاشی دیجیتال، تبلیغات چاپی (پوستر، بروشور و ...)، ویرایش عکس، ویرایش فیلم، نقاشی دیجیتال و هر آنچه به ذهنتان خطور کند در فتوشاپ قابل انجام است. از پوستر تا بسته بندی، بنرهای وب آرم های فراموش نشدنی، آیکون های چشمگیر، فتوشاپ جهان طراحی را در حال حرکت نگه می دارد. با ابزارهای مختلف و قالب های ساده حتی مبتدی ها می توانند کاری شگفت انگیز انجام دهند.

دوره فتوشاپ آموزشگاه سه کاج
دوره فتوشاپ آموزشگاه سه کاج