آموزش تخصصی نرم افزارهای ادوبی

مرکز تخصصی آموزش نرم افزار های ادوبی

آموزش آنلاین

آموزشگاه سه کاج با هدف ایجاد بازدهی صددرصدی آموزش بنا شده. برای رسیدن به این هدف روش های متفاوتی برای آموزش درنظر گرفته شده که شامل آموزش در کلاس های حضوری، دوره های آنلاین و دروه های خصوصی می باشد.

مزیت دوره های آنلاین

*هزینه پایین تر نسبت به دوره های حضوری
*عدم اتلاف وقت برای رسیدن به آموزشگاه در ترافیک و گرما

*امکان حضور هنرجویان از شهر و کشور های دیگر

شما در دوره های آنلاین به صورت زنده تصویر مدرس و نرم افزار را در یک قاب، با کیفیتی بسیار بالا خواهید دید. پرسشِ سوال به صورت متنی، صوتی و تصویری امکان پذیر خواهدبود. همچنین در جلسه تمرین هایی از شما خواسته خواهد شد و پس انجام آن، تمرین شما برای همه هنرجویان نمایش داده خواهد شد.

این دوره ها هیچ تفاوتی با دوره های حضوری نداشته و تمامی مطالب به همان صورت و با همان کمیت و کیفیت انتقال داده خواهد شد.

 

برای شرکت در کلاس چه روش هایی وجود دارد؟

برای شرکت در این دوره ها نیاز به نصب نرم افزار خاصی نیست و امکان حضور با گوشی موبایل، تبلت و یا کامپیوتر به راحتی از طریق مرورگر امکان پذیر است. همچنین شما می توانید از طریق تلوزیون های هوشمند در دوره های آنلاین شرکت کنید.

 

نحوه ثبت نام به چه صورت است؟

پس از ثبت نام برای شما یک نام کاربری و رمز عبور به همراه لینک سامانه آموزش آنلاین اختصاصی ارسال خواهد شد. شما از طریق یک مرورگر امکان ورود به سامانه را خواهید داشت و نیاز به نرم افزار خاصی نیست.

 

سرعت اینترنت چه میزان باید باشد؟

از مزایای کلاس های آنلاین سه کاج این است که به دلیل داشتن سرورهای داخل ایران، حتی با سرعت 512 کیلوبیت بر ثانیه هم امکان برقراری ارتباط خواهد بود و بدون مشکل می توانید از کلاس لذت ببرید. پس نگران سرعت پایین اینترنت خود نباشید!

 

شروع ثبت نام