آموزش تخصصی نرم افزارهای ادوبی

دوره این دیزاین آموزشگاه فتوشاپ

InDesign CC 2019

ادوبی این دیزاین

نرم افزار این دیزاین مهمترین نرم افزار در صنعت چاپ، نشر، و نشر دیجیتال است. تمام نیاز های ابزاری شما برای خلق صفحات رزومه حرفه ای، کتاب، کتاب الکترونیک، روزنامه و مجله، مجله های دیجیتال، صفحات PDF اینتراکتیو، بوکلت، بروشور و ... را برآورده خواهد ساخت. مهمترین تفاوت این نرم افزار که با دیگر نرم افزار های این حوزه اولا وکتور بیس بودن آن و ثانیا در ارتباط بودن با فتوشاپ و ایلستریتور است.

۶ نفر

پس از تکمیل ظرفیت

ظرفیت

تاریخ شروع

نرم افزار:

مدرس:

مهدی مرتضی پور

شهریه

۶۰۰.۰۰۰ تومان

ساعت

۹:۰۰ تا ۱۲:۰۰

روز

یکشنبه و چهارشنبه

مدت:

۲۴ ساعت

InDesign CC 2019

دوره این دیزاین آموزشگاه سه کاج

در این دوره ابتدا با توانایی های این نرم افزار در حوزه نشر چاپی و نشر دیجیتال آشنا خواهید شد. در ادامه با اصطلاحات و مبانی صفحه آرایی و طراحی چیدمان صفحات در کامپیوتر (نشر رومیزی) آشنا خواهید شد.

بعد از آن با ایجاد داکیومنت جدید و تنظیمات آن برای مدیوم های مختلف آشنا می شوید. تعریف گرید بندی و مارژین ها تشریح خواهد شد.پارگراف بندی، استایل متون و پارگراف ها، چیدمان صفحات مستر، تنظیمات تیتر ها، پانویس، شماره صفحات، فهرست بندی، ایجاد فهرست و جداول مختلف، وارد کردن تصاویر و ارتباط آن با متون و پاراگراف ها، استفاده از تمپلیت ها، نحوه گرفتن خروجی های استاندارد برای نشر چاپی و نشر دیجیتال و ... از جمله مواردی است که فرا خواهید گرفت.

همچنین نحوه استفاده از فرمت های مختلف و وارد کردن آن ها به این دیزاین یکی از موارد مورد بحث خواهد بود.

تمامی این آموزش ها همراه با انجام پروژه های مختلف (از طراحی چیدمان تک صفحه تا مجله) می باشد. این تمرین ها باعث می شود هنرجو با تجربه کار در آتلیه صفحه بندی ناآشنا  نباشد.

درباره ادوبی ایلستریتور

 می توان گفت این دیزاین بهترین و با این قدرت تنها ترین نرم افزار در حوزه نشر، چاپ و نشر دیجیتال است. اگر بخواهید صفحه آرای برای روزنامه و مجله، کتاب، بروشور، کاتالوگ و... به جرات باید بگوییم گزینه بهتری پیدا نخواهید کرد. امکانات گسترده، سبک بودن نرم افزار، خروجی استاندارد و... از مهمترین نکات قوت این نرم افزار می باشد. از آنجایی که این نرم افزار به صورت اختصاصی برای صفحه بندی طراحی شده، به همین دلیل بازار کار اختصاصی خود را دارد و در صورتی که بخواهید در جایی به عنوان صفحه آرا کار کنید، بدون شک تسلط به این نرم افزار پیش نیاز آن خواهد بود. باز هم باید به ارتباط تنگاتنگ نرم افزار های ادوبی مثل فتوشاپ و ایلوستریتور با این دیزاین اشدره کنیم. که همین ویژگی باعث محبوبیت نرم افزار های ادوبی در بازار کار شده.

دوره این دیزاین آموزشگاه سه کاج

۶

دوره این دیزاین آموزشگاه سه کاج