آموزش تخصصی نرم افزارهای ادوبی

Illustrator CC 2019

ادوبی ایلستریتور

ایلستریتور به عنوان یکی از اصلی ترین مهره های شرکت ادوبی مورد نیاز هر طراح وب، تصویرگر، طراح گرافیک، موشن گرافیست و... می باشد. در اکثر نرم افزار های ادوبی نیاز به استفاده هم  زمان از ایلستریتور کاملا محسوس است. همچنین می توان ایلستریتور را به عنوان مهمترین مکمل فتوشاپ نام برد. ایلستریتور کامل ترین نرم افزار وکتور بیس و یا برداریست و دارای بیشترین کاربر در میان نرم افزار های مشابه خود می باشد.

شهریه

ظرفیت

ساعت

روز

تاریخ شروع

مدت:

نرم افزار:

مدرس:

۷۸۰.۰۰۰ تومان

۶ نفر

۱۵:۰۰ تا ۱۸:۰۰

دوشنبه و پنجشنبه

پس از تکمیل ظرفیت

۴۲ ساعت

Illustrator CC 2019

ثبت نام

دوره ایلستریتور آموزشگاه سه کاج

برای یاد گیری این نرم افزار درصورتی که از قبل با فتوشاپ آشنا بوده باشید، راه سختی نخواهید داشت. به لحاظ رابط کاربری بسیار شبیه به فتوشاپ است و بسیاری از ابزارها نیز مانند فتوشاپ هستند.

در ابتدای دوره مفهوم وکتور برای شما هنرجویان تشریح خواهد شد تا درک درستی از آن داشته باشید و تفاوت اصلی آن با نرم افزار فتوشاپ و پلتفرم رستر (Raster) بفهمید. در ادامه با محیط نرم افزار و ابزار ها آشنا خواهید شد. آموزش ابزار ها و امکانات نرم افزار ها را در قالب طراحی لوگو، تایپوگرافی، آیکون، پیکتوگرام،رابط کاربری (UI)، تصاویر مونوتون، پکیجینگ (بسته بندی) و آماده سازی قالب برش، ست اداری، تصویر سازی فلت و... خواهیم داشت.

همچنین با فرمت های مختلف و قابلیت های هر فرمت و موارد کاربرد آن آشنا خواهید شد. ضمنا در مورد ارتباط ایلستریتور با نرم افزارهایی همچون فتوشاپ، این دیزاین، انیمیت (فلش)، افتر افکت و ... صحبت خواهیم کرد و مثال های عملی برای این مورد اراِه خواهد شد.

در هر جلسه یکی از مواردی که در بالا ذکر شد به عنوان تمرین به هنرجویان داده خواهد شد و ابتدای جلسات به دیدن تمرینات و رفع اشکال پرداخته خواهد شد.

درباره ادوبی ایلستریتور

تنها کافیست به چیزی که می خواهید طراحی کنید، فکر کنید. همین کافیست. برنامه فتوشاپ تمام و کمال در خدمت شماست تا آنچه را که تصور می کنید را بدون هیچ محدودیتی خلیق کنید. طراحی رابط کاربری (UI) صفحات وب، اپلیکیشن و بازی،  نقاشی دیجیتال، تبلیغات چاپی (پوستر، بروشور و ...)، ویرایش عکس، ویرایش فیلم، نقاشی دیجیتال و هر آنچه به ذهنتان خطور کند در فتوشاپ قابل انجام است. از پوستر تا بسته بندی، بنرهای وب آرم های فراموش نشدنی، آیکون های چشمگیر، فتوشاپ جهان طراحی را در حال حرکت نگه می دارد. با ابزارهای مختلف و قالب های ساده حتی مبتدی ها می توانند کاری شگفت انگیز انجام دهند.

دوره ایلستریتور آموزشگاه سه کاج

۶

دوره ایلستریتور آموزشگاه سه کاج